Biuro TRYBAŁA zaprasza na niezapomniane kolonie i obozy, zielone szkoły i wycieczki szkolne

Zapraszamy na kolonie obozy, zimowiska i zielone szkoły w góry!Zimowiska w górach są szansą na narciarskie przyjemności. Zapraszamy wszystkim młodych i tych nieco starszych odkrywców świata w najpiękniejsze zakątki Polski i nie tylko. Zielone szkoły, to szansa na ciekawą edukację i rozrywkę w górach wraz z szansą na zobaczenie najpiękniejszych części regionu Podhala i nie tylko.
Wycieczka do Warszawy na 3 dni, czy też do Wrocławia na 2 dni, jest świetną forma rozrywki dla dzieci i młodzieży szkolnej. Warszawa w 3 dni, jest propozycją, zarówno, dla tych którzy kochają i interesuj się historią. Ta wycieczka szkolna do Warszawy, będzie wówczas rajem, dla zaciekawionych tematyką drugiej wojny światowej. Zapraszamy na wycieczki szkolne z BIUREM TRYBAŁA!

  • data dodania: 2013-02-07
  • ilość odsłon: 397

Podobne wpisy

» Centrum Turystyki OŚWIATA: zielone szkoły, kolonie, obozy, wczasy

Strona firmy świadczącej usługi turystyczne i edukacyjne. Wypoczynek dla dzieci, młodzieży i seniorów w Polsce i za granicą. Kolonie, aktywne obozy młodzieżowe letnie i zimowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne i zakładowe. Właściciel ośrodka Kolonijno Wczasowego Słoneczko w Łebie. OKW SŁONECZKO w Łebie - Zakwaterowanie w dwóch parterowych, murowanych, ogrzewanych budynkach po generalnym remoncie oraz jednym piętrowym, nowo wybudowanym. Pokoje 4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w tapczany jednoosobowe, część pokoi z jednym łóżkiem piętrowym, szafę, szafki nocne, stolik, krzesła. Do dyspozycji uczestników: jadalnia, sala ze sprzętem RTV, telewizją kablową, ze sprzętem nagłaśniającym, salka gimnastyczna wyposażona w drabinki, materace i sprzęt sportowy, 4 świetlice z TV, gabinet lekarski oraz izolatki, biblioteka z bogatym księgozbiorem, kawiarenka internetowa (14 komputerów), gabinet „wdzięku i urody”, 50 rowerów o różnych wielkościach. Na terenie obiektu znajdują się 3 boiska do siatkówki plażowej, 2 boiska wielofunkcyjne z nawierzchnią z trawy syntetycznej (koszykówka, siatkówka, tenis, kometka), ścianka wspinaczkowa, 5 stołów do tenisa, sklepik, plac zabaw z takimi atrakcjami jak: mrowisko, 2 okrągłe stoły do grupowej gry w tenisa, batut gimnastyczny oraz zestawy zabawowe; zadaszony krąg ogniskowy, parking.

» Wycieczki szkolne, zielone i białe szkoły.

Szanowni Państwo ! Oferta nasza skierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych. Nasze propozycje dotyczą wyjazdów krajowych. Oprócz standardowych tras wycieczkowych wymienionych w naszym informatorze wykonujemy również usługi turystyczne wg wskazań, czy życzeń klientów, np.: wycieczki na życzenie z własnym programem, imprezy integracyjne, plenery. Nasz produkt turystyczny charakteryzuje się wysokim standardem. Autokary klasy turystycznej typu MERCEDES, SCANIA, DAF, BOVA zapewniają wygodną i bezpieczną podróż. Piloci - przewodnicy posiadają kwalifikacje zawodowe. Program turystyczny przygotowany przez specjalistów łączy w sobie walory turystyczno-krajoznawcze z elementami edukacyjnymi. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizacji imprez turystycznych wydane przez Wojewodę Mazowieckiego nr 0193 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej TU i R WARTA nr 904000010572. Nasze biuro jest właścicielem znaczących serwisów internetowych: www.przewoznicy.com.pl (serwis transportowy) oraz www.przewodnicy.pl (serwis turystyczny). Na życzenie PT Klientów przyjeżdżamy do szkół by udzielić pełnej i fachowej informacji, omówić szczegóły i podpisać umowę. Oferty wycieczek szkolnych, zielonych i białych szkół. Interesujące i sprawdzone trasy, ciekawe programy. Fachowa obsługa i rozsądne ceny. ZLOT, zaufaj naszemu doświadczeniu. http://www.wycieczki.zlot.pl/

» DWDZ - zielone szkoły

Dom Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej jest publiczną placówką oświatową, zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania. Realizuje zadania określone w ustawie o systemie oświaty. DWDz działa w oparciu o statut, program wychowawczy, program profilaktyczny. Organem prowadzącym jest Starostwo Powiatu Limanowskiego, a organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Małopolski Kurator Oświaty. Działamy przez cały rok organizując turnusy dla dzieci i młodzieży. Posiadamy kartę kwalifikacyjną obiektu. Dysponujemy wysoko kwalifikowaną kadrą pedagogiczną. W ramach prowadzonych zajęć dydaktycznych realizujemy tematykę następujących ścieżek edukacyjnych : turystyczno-krajoznawczą, przyrodniczo-ekologiczną, rekreacyjno-sportową, regionalną i patriotyczną oraz kulturalno-oświatową. Organizacja i przebieg turnusu. Każdy turnus ma swój program zajęć dostosowany do pory roku, wieku, zainteresowań dzieci i młodzieży. Po przyjeździe do placówki dzieci i młodzież dzielimy na grupy wychowawcze (około 20 osób w grupie). Każda grupa ma swojego stałego wychowawcę oraz wychowawców zmieniających się. Zajęcia dydaktyczne odbywają się w zespołach klasowych. Dla nauczycieli przyjeżdżających z klasą przewidujemy pracę z dziećmi w wymiarze 2,5 godziny zajęć dydaktycznych dziennie oraz udział w wycieczkach. Nauczyciel przyjeżdżający z klasą – 1 osoba do klasy – 50% ceny opłaty za turnus. Istnieje możliwość przyjazdu klasy bez nauczyciela ze szkoły macierzystej. Zapewniamy 4 posiłki dziennie przygotowane zgodnie ze standardami żywienia dzieci: śniadanie, obiad, kolacja oraz drugie śniadanie lub podwieczorek w zależności od charakteru turnusu.

» Obozy i kolonie

Turystyka jest to całokształt zjawisk ruchliwości przestrzennej, związanych z dobrowolną, czasową zmianą miejsca pobytu, rytmu i środowiska życia, oraz z wejściem w styczność osobistą ze środowiskiem odwiedzanym, brzmi definicja turystyki. Obozy to szczególna forma turystyki, ponieważ młody człowiek nie tylko spędza swój wolny czas tak, jak lubi najbardziej, ale także ma osobisty kontakt z naturalnymi, kulturowymi i społecznymi walorami odwiedzanego obszaru. Jak dobrze wszystkim wiadomo, turystyka w bardzo prosty i przyjemny sposób umożliwia poznanie piękna ojczystego kraju, jego historii, kultury, a także osiągnięć społeczno - gospodarczych. Wiele zależy od odpowiedniego wyboru wszechstronnie rozwijającej formy, która przyczyni się nie tylko do wzbogacenia wiedzy o danym rejonie turystycznym, ale także podniesie poziom sprawności i fizycznej wydolności organizmu młodego człowieka. BTA Kompas to znany organizator wypoczynku - polecamy zarówno kolonie dla dzieci, jak i obozy młodzieżowe. Choć kolonie i obozy to nasza specjalność, to posiadamy też wiele innych ofert z branży turystycznej! Między innymi proponujemy także wycieczki zagraniczne, zielone szkoły, kursy językowe i inne...

» Wycieczki szkolne

Zapraszamy na stronę internetową portalu poświęconego organizacji krajowych wycieczek szkolnych. To niezależny portal prezentujący nieustannie rosnącą bazę atrakcji turystycznych idealnych jako cele organizacji wycieczek szkolnych. Informacje o obiektach turystycznych są zbudowane w ten sposób, aby udzielić jak najbardziej istotnych i kompleksowych informacji interesujących organizatora wycieczek, czyli opis obiektu, ceny, terminy i godziny otwarcia, informacje na temat parkingu, lekcji muzealnych itp. Ponadto budujemy bazę noclegową dostosowaną do przyjęcia wycieczek szkolnych, a także bazę gastronomiczną. Główni odbiorcy portalu to nauczyciele, rodzice i uczniowie. Oprócz opisanych wcześniej informacji dostępna jest też baza wiedz na temat zasad organizacji wycieczek szkolnych, czyli informacja o dokumentacji jaką należy sporządzić, informacjach jakie trzeba zebrać, zestaw aktów prawnych, z którymi warto się zapoznać. A także porady dotyczące przygotowania dziecka do wycieczki. Portal turystki szkolnej jakim jest podrozezklasa.pl to jedyny tego typu portal w polskim internecie. Polecamy.

» Lagos Travel obozy młodzieżowe, wycieczki objazdowe, podróż poślubna,

Nasze internetowe biuro podróżyLagos Travel pozwoli Państwu w sposób łatwy i przyjazny, bez wychodzenia z domu, wyszukać najlepsze oferty wakacyjne. Posiadamy różnorodną, codziennie aktualizowaną bazę ofert turystycznych, począwszy od najlepszych cenowo ofert Last Minute i niedrogich wyjazdów wypoczynkowych oraz wycieczek objazdowych, aż po najbardziej ekskluzywne wczasy i turystykę egzotyczną dla zapalonych podróżników. Z nami mają Państwo możliwość zwiedzić każdy zakątek świata. Ceny prezentowane w naszym portalu nie różnią się od cen touroperatorów. Biuro nie pobiera dodatkowych opłat ani prowizji za dokonane rezerwacje. Ceny są cenami końcowymi, bez ukrytych dopłat. Ponad to za pośrednictwem naszej strony mają Państwo również możliwość rezerwacji hoteli w całej Europie oraz zakupu biletów autokarowych, lotniczych oraz promowych a także wykupić turystyczne polisy ubezpieczeniowe. Najnowsze systemy rezerwacyjne pozwalają na wygodną i szybką możliwość rezerwacji on-line 24 h na dobę. Zapewniamy ochronę danych osobowych. Naszym celem jest satysfakcja i pełne zadowolenie naszych klientów. Jeśli odwiedzając naszą stronę nie znaleźliście Państwo interesującej was oferty, prosimy o wysłanie zapytania przez formularz kontaktowy lub kontakt z pracownikami naszego biura w inny, wygodniejszy dla Państwa sposób.

» Domki letniskowe nad jeziorem. Zielone Tarasy

Mazury Garbate - Zielone Tarasy Dubeninki - okolice Gołdapi Domki letniskowe nad jeziorem Ofertę naszą kierujemy do tych z Państwa, którzy zainteresowani są wypoczynkiem aktywnym jak również plażowaniem w cichej, spokojnej i czystej okolicy. Zapraszamy wędkarzy, grzybiarzy, kajakarzy, zwolenników kąpieli słonecznych i wodnych, piechurów, rowerzystów jak również łowców atrakcji przyrodniczych i krajobrazowych. Każdy z Państwa znajdzie tutaj "coś dla siebie". Nasz obiekt znajduje się na obszarze gminy Dubeninki w woj. Warmińsko-Mazurskim. W bliskim sąsiedztwie naszego obiektu jest Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej, gdzie łączą się Mazury i Suwalszczyzna. Są to również Zielone Płuca Polski. Zbiegają się tutaj trzy granice: Polski, Litwy i Okręgu Kaliningradzkiego. Obiekt charakteryzuje się tarasowym ukształtowaniem. W jego skład wchodzi: jedno hektarowa ogrodzona i oświetlona działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Przerośl (strefa ciszy) oraz 25 metrowy prywatny pomost wychodzący na jezioro. Działka jest w części zalesiona. Znajdują się na niej dwa domki letniskowe (charakterystyka w górnym pasku - po kliknięciu na miniaturkę domku), boisko do piłki siatkowej, kosz do koszykówki, dwa stawy rybne, zadaszone miejsce na ognisko, zadaszona altanka z kominkiem do grilowania, ogródek warzywny, sadek owocowy oraz żywopłot z czarnej porzeczki. W cenie wynajęcia domku mieści się korzystanie z działki, w/w obiektów a także z łodzi wiosłowej. Dodatkowa opłata wymagana jest za złowione w stawach ryby, wypożyczenie kajaka, roweru wodnego i rowerów górskich. Istnieje możliwość korzystania z usług pobliskiej stadniny koni w zakresie szkółki jeździeckiej, przejażdżki na koniu lub bryczką.

» Pensjonat Milusia Zaprasza

Serdecznie zapraszamy do Pensjonatu „Milusia” w pięknie położonej miejscowości wypoczynkowo uzdrowiskowej Muszyna, otoczonej ze wszystkich stron przepięknymi górami Beskidu Sądeckiego w Dolinie Popradu. Pensjonat znajduje się w odległości 300 metrów od centrum Muszyny, jest całoroczny. Posiada 9 pokoi 2-5 osobowych komfortowo wyposażonych z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem i balkonem. Na terenie obiektu parking, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grila i ognisko. Organizujemy pobyty indywidualne, grupowe, szkolenia, imprezy okolicznościowe i imprezy integracyjne dla firm. Proponujemy Państwu w okolicy następujące atrakcje: szlaki turystyczne piesze, konne i rowerowe dobrze oznakowane, wiele zabytków, bliskość granicy Słowackie. Pijalnie wód mineralnych, lasy obfite w grzyby, możliwość wędkowania, znakomite warunki uprawiania sportów zimowych – trasy do narciarstwa biegowego i zjazdowego – kompleks nartostrad Siedem Dolin rozciągający się od Wierchomli przez Szczawnik, Powroźnik, Krynicę, Tylicz po samą Muszynę. Najpiękniejsze trasy już otwarte na jeden skipas Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, po dwóch stronach stoku. Posiadamy wolne miejsca w terminie świąt Bozego Narodzenia, śylwestra i Ferii.

» Free Hostel zaprasza do Krakowa!

W Krakowie jest wiele hosteli, ale nasz powstał z myślą o TOBIE. Jeśli nie szukasz tylko noclegu, ale miejsca gdzie czekają na Ciebie mili ludzie, fachowa obsługa i wygodne pokoje, dobrze trafiłeś! Free Hostel Kraków to miejsce, w którym z przyjemnością spędzisz czas nawet w deszczowe dni. Chcemy, byś mieszkając u nas, poczuł się bezpiecznie, swobodnie i komfortowo jak u siebie. Nasz starannie dobrany personel doradzi Ci, jak znaleźć to, czego szukasz, co warto zobaczyć w Krakowie, jak dotrzeć w ciekawe miejsca, gdzie spędzić wieczór. A po wspaniałych wycieczkach starymi zaułkami Krakowa i gorącej atmosferze krakowskich pubów i klubów odpoczniesz w naszym wspólnym pokoju dla gości, dzieląc się wrażeniami z nowo poznanymi przyjaciółmi. U nas poczujesz się swobodnie, poczujesz się po prostu FREE…

» Folwark Przynotecko zaprasza na Ziemię Lubuską

Zimą 2013/14 zostanie otwarty obiekt znajdujący się w 200-letnim folwarku na skraju Puszczy Noteckiej. Planujemy 8-9 komfortowych pokoi z łazienkami, apartament. Do dyspozycji gości również części wspólne: sala kominkowa, jadalnia, sala gier, salka dla dzieci. Bezpłatny parking i wifi. Teren 3,5ha z monitoringiem, miejscem do biesiadowania i ogródkiem dla najmłodszych. Znakomita baza wypadowa dla zwiedzających, grzybiarzy, wędkarzy, wodniaków, jeźdzców,narciarzy (biegówki i nordic walking), rowerzystów. Gwarantujemy pełne wyżywienie na miejscu z produktów domowych i regionalnych. Blisko od PKP Intercity (w Krzyżu Wlkp), przystanek PKS pod domem, lotnisko w Poznaniu 80km, blisko granicy. Akceptujemy grzeczne zwierzęta z ważnymi szczepieniami Zapraszamy! Zostań naszym Gościem!

» Dom Wypoczynkowy "Przy Plaży" nad samym morzem zaprasza!

D.W. "Przy Plaży" dysponuje miejscem dla około 100 osób w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Oferujemy pokoje 2,4,5,6 osobowe a także pokoje dwupoziomowe 3+3. Na miejscu znajdują się: stołówka, świetlica TV SAT, sala dyskotekowa, kominek, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, miejsce na ognisko i grill, parking oraz boiska do koszykówki i siatkówki. Jastrzębia Góra jest położona w najwyższej części polskiego wybrzeża,na najdalej wysuniętym punkcie naszego kraju. Zachwyca Gości malowniczym klifowym brzegiem, czystą wodą, piaszczystą plażą oraz kwitnącymi od wiosny do jesieni pełnymi jałowców i wrzosów, głębokimi jarami i wąwozami. Jastrzębia Góra to niezwykła miejscowość wypoczynkowa, która jest jednym z najbardziej znanych kąpielisk w Polsce i przyciąga corocznie tysiące turystów. W Jastrzębiej Górze, jedni bawią się w licznych barach i dyskotekach, inni pragną ciszy, spokoju i bliskiego kontaktu z przyrodą a większość szuka relaksu nad brzegiem morza. Serdecznie zapraszamy zielone szkoły, kolonie oraz wczasy!

» Obozy letnie

Zapraszamy na letni obóz z HumanSport. Ośrodek Wypoczynkowy w którym będziemy zakwaterowani usytuowanym jest na obrzeżach malowniczego mazurskiego miasteczka Lidzbark Welski. Ośrodek jest jednym z największych obiektów turystycznych na Mazurach. Goście przyjeżdżający na Mazury znajdą w naszej okolicy czyste lasy, piękne jeziora, dla miłośników aktywnego wypoczynku oferujemy dodatkowe atrakcje: quady, zorbing, paintball. W odległości 50 m od ośrodka znajduje się jezioro Lidzbarskie oraz nowoczesna plaża miejska z wodnymi atrakcjami oraz przystanią, na której można wynająć łodzie, kajaki, rowery wodne. Jesteśmy przekonani, że na obozach organizowanych przez nas przeżyjecie wspaniałą przygodę. zapraszamy.

» Obozy językowe

Lingwista działa na polskim rynku już od 50 lat. Uczymy dorosłych, młodzież i dzieci języków obcych, organizujemy szkolenia dla firm, zagraniczne kursy językowe, obozy na całym świecie oraz programy typu work&travel, work experience. Nauka prowadzona jest we własnych ośrodkach na terenie kraju i w jednym ośrodku zagranicą (Cypr - English Sunny School of Cyprus). Organizujemy również kursy językowe dla firm w siedzibie klienta lub innym dogodnym miejscu, a także prowadzimy szkolenia językowe w zakładach pracy chronionej (dla osób niepełnosprawnych). Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się też programy sponsorowane przez rząd amerykański, typu: Work & Travel dla studentów oraz Rok Szkolny w liceum amerykańskim, francuskim, angielskim czy niemieckim dla młodzieży, które organizujemy od 1999 roku. Naszą najnowszą ofertą są praktyki zawodowe połączone z nauką języka w Anglii, Irlandii i na Cyprze które są organizowane od 2004 roku. Jako duża, ciesząca się zaufaniem klientów firma, od wielu lat jesteśmy także organizatorem niezwykle atrakcyjnych i tanich Zielonych Szkół oraz wycieczek szkolnych dla dzieci i młodzieży, w Polsce i zagranicą m.in. do Londynu, Berlina, Paryża.

» Urokliwy domek w górach - Piwniczna zaprasza, wakacje, ferie, wypoczynek, noclegi

Jeżeli marzysz o niezapomnianym wypoczynku i jeżeli interesują Cię domki w górach, nasz domek jest jednym z przytulniejszych w naszych górach, gdzie wyciszysz się, zregenerujesz siły i pozytywnie nastawisz do życia. Zapraszamy na narty, wakacje, urlop, weekendy, aktywny wypoczynek do komfortowego domu górskiego z przytulnym wnętrzem domek-w-gorach Dom jest w stanie pomieścić 9-10 osób, w tym maksymalnie 7 dorosłych. Znajduje się w Piwnicznej i składa się z 3 pokoi, 2 łazienek oraz kuchni i jadalni. Wnętrze wykończone w ciepłych kolorach daje przytulny klimat. Na wyposażeniu domu: TVSat, DVD, radio, pralka, suszarka, lodówka, płyta elektryczna z piekarnikiem, mikrofala, zmywarka do naczyń, garnki, zastawa stołowa oraz wiele akcesoriów kuchennych, meble ogrodowe i grill. Kuchnia i salon wyposażone dostatnio tak, że amator domowej kuchni będzie mógł przygotować wymarzony posiłek i serwować go w pełnym szyku. Śpiących w dwóch sypialniach od wschodu budzi śpiew ptaków i słońce wschodzące znad roztaczającej się nad okolicą góry Kicarz. Z salonu po drugiej str. (zachód) rozpościera się widok na ogródek przydomowy i pobliskie zabudowania na wzniesieniu w kierunku Słowacji. Wokół domu znajduje się długi balkon, a na parterze taras, na którym można rozpalić grilla lub się opalać. Na terenie posiadłości istnieje możliwość parkowania jednego samochodu, a sprzęt sportowy można składować w dwóch hollach wejściowych. Naszym gościom udostępniamy na życzenie rowery górskie. Ofertę naszą kierujemy do turystów pieszych, konnych (stadnina koni), rowerowych - 280 km szlaków w paśmie Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej. Wędkarzy i kajakarzy zapraszamy nad rzekę Poprad, tu ma początek spływ Doliną Popradu. Na narciarzy czekają 4 nowoczesne stacje narciarskie – Wierchomla, Sucha Dolina, Rytro i Kokuszka, a przejście graniczne zachęca do zwiedzania Słowacji. Cena za wynajem domu 280zł za dobę przy 7 osobach. Przy mniejszej ilości osób cena za dom podlega negocjacji. Minimalny okres pobytu w sezonie wysokim (wakacje, ferie, weekend majowy i sylwester) to 7 dni. W celu gwarantowanej rezerwacji domu wymagany jest zadatek będący równowartością wynajmu dwóch noclegów. Zadatek podlega zwrotowi, jedynie przy rozwiązaniu umowy na 30 dni przed okresem wynajmu. Doba wypoczynkowa zaczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 11:00 w dniu wyjazdu. www.DomBabciMarii.pl

» Obozy narciarskie Andora

Wsiadamy w samolot i za parę godzin jesteśmy na ośnieżonych trasach narciarskich z pięknym słońcem nad nami. W obecnych czasach przeciętny niepełnoletni turysta szuka ponadprogramowych odczuć a nie tylko załatwionego wyjazdu na ferie czy obóz narciarski. Obecnie przygotowano dodatkowo bogatą ofertę dla tych, którzy chcą wydać więcej. Tutaj znajdziemy wysokiej klasy hotele i loty samolotem.Z powodu wielkich wymagań stawianych organizatorom, tak wysokim zainteresowaniem zimą cieszą się podróże na obóz snowboardowe. Odległość z Polski do Andory w współczesnych czasach nie jest żadnym problemem. W okresie ostatnich ferii zimowych te wyjazdy na zimowiska i obozy narciarskie były całkowicie wykupione na sporo miesięcy przed sezonem. Aby podołać wymaganiom i dopasować propozycję do każdej kieszeni, oferta jest podzielona dla osób mniej wymagających w hotelach o niższej klasie i z dojazdem autokarowym.W tych dniach szczególnie wielkim popytem cieszą się wyjazdy samolotem do Andory. W tym roku biura podróży stanęły na wysokości zadania i przygotowały sporą liczbę podróży na zimowe obozy snowboardowe i narciarskie.Ferie zimowe nadchodzą wielkimi krokami, zastanowić się nad zimowym wypoczynkiem i nabyć jakiś wyjazd na obóz narciarski czy snowboardowy. Konsumenci stawiają wysokie wymagania przed każdym biurem podróży tak, aby każda wolna chwila w czasie była wypełniona. Obozy narciarskie organizowane w nie do końca odkrytych jeszcze przez Polaków przepięknych górach cieszą się coraz większym wzięciem. Wszystko dowodzi, że na narty i Andora to wspaniałe skojarzenie.

» Zagraniczne obozy młodzieżowe

ATAS - organizacja wyjazdów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych: kursy językowe za granicą, obozy językowe, wycieczki szkolne oraz obozy wypoczynkowe, kolonie. Przedstawiciel szkół językowych za granicą, posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych. ATAS specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych. ATAS organizuje również wyjazdy językowe połączone z praktykami do Irlandii oraz rok szkolny - szkoła średnia w USA, Irlandii i Niemczech. Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii. ATAS jest również czołowym organizatorem turystyki młodzieżowej. W ciągu roku wysyła wiele grup na zagraniczne wycieczki szkolne (m. in. na bardzo popularne Warsztaty językowe w Londynie). W każdym roku ATAS rozszerza swoją ofertę obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży.

» Włochy wycieczki

http://wycieczki-wlochy.nesto.pl NESTO zapraszam na wycieczki autokarowe do Włoch: Wenecja, Asyż, Rzym, Watykan, Florencja i nie tylko zamów : 22 371 87 21. Biuro podróży NESTO działa w zakresie internetowej sprzedaży imprez turystycznych. Firma powstała w kwietniu 2004 w Mochowie, a od lata 2007 posiada filię w Warszawie, gdzie oddelegowana jest cała obsługa klientów. W ofercie posiadamy transport, obiekty i imprezy w niemal wszystkich krajach: Zależnie od kierunku oferujemy : wczasy, wycieczki, wyprawy, wyjazdy na narty, nurkowanie, surfing, trekking, hotele, apartamenty, obozy, kolonie, zielone szkoły, wypoczynek dla rodzin i singli, sanatoria. Dla firm natomiast przygotowujemy pod zamówienie incentive tours, business travel oraz konferencje. Jesteśmy uznanym agentem kilkudziesięciu touroperatorów dysponujących ofertami w kraju i za granicą. Jeśli szukacie Państwo wypoczynku, przygody, chcecie poznać odległe kraje i ciekawych ludzi, zapraszamy. Oferujemy swoje pełne zaangażowanie. W celu umożliwienia spełnienia każdej Waszej zachcianki ciągle szkolimy się i osobiście poznajemy miejsca jakie proponujemy.

» wycieczki egzotyczne

Znajdziesz u nas wyselekcjonowane oferty. Przekonasz się, że jesteśmy lepsi od wyszukiwarek internetowych. Dobierzemy ofertę indywidualnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy też ofertę dla klienta korporacyjnego. Przyjdź, zadzwoń, napisz...zaufaj nam! U nas kupisz wycieczkę w tej samej cenie co u organizatora - nie pobieramy dodatkowej prowizji! Oferujemy zorganizowane wyjazdy turystyczne, wycieczki last/ first minute, Spa & wellness, ubezpieczenia turystyczne, bilety lotnicze, rezerwacja hoteli. Biuro Podróży Travel City daje możliwość porównania ofert wycieczek polskich i niemieckich touroperatorów! U nas kupisz wycieczkę w tej samej cenie co u organizatora - nie pobieramy dodatkowej prowizji! W sprzedaży wycieczki last/ first minute! Zapraszamy Oferta korporacyjna Travel City przeznaczona jest dla każdego przedsiębiorcy! Jesteśmy świadomi, jak czasochłonna jest organizacja podróży służbowej, dlatego stworzymy dla Państwa indywidualną ofertę dostosowaną do konkretnych potrzeb. Biuro Podróży Travel City na Jelonkach oferuje wycieczki pobytowe, objazdowe, 7+7, samolotowe, autokarowe, z dojazdem własnym, city breaks, travel senior.

» Egipt wycieczki

Zapraszamy do świata Sun&Fun Holidays. Celem, który nam przyświeca jest dbanie, aby Państwa urlop spędzony za naszym pośrednictwem należał do jak najbardziej udanych. Przedstawiona Państwu oferta jest wynikiem wnikliwej analizy jakości oraz cen wybranych hoteli. Wprowadziliśmy też nowe kierunki, między innymi po to, aby naszym stałym Klientom zaproponować coś nowego. Proponujemy wakacje w Egipcie, w najbardziej znanych kurortach Morza Czerwonego, czyli Hurghadzie oraz Sharm El Sheikh. Ale i tu pojawia się niespodzianka: zupełnie nowy kierunek - Taba. Świetnie przygotowana baza hotelowa i zgoła odmienny Egipt od tego dobrze Państwu znanego. Dla lubiących zwiedzać - ciekawe programy objazdowe z rejsami po Nilu. Tych z Państwa, którzy cenią sobie wyjątkowo szerokie i piaszczyste plaże, zapraszamy do Maroka, wraz z jego bogactwem kulturowym, które można bliżej poznać podczas wycieczki objazdowej. Starannie przygotowana oferta hoteli w Turcji to nowość, która, wierzymy, spotka się z Państwa zainteresowaniem. Riviera turecka to miejsce od dawna lubiane i często wybierane na wakacje. Proponujemy Państwu hotele w Alanyi, Kemer, Belek oraz Side.

» Wycieczki samolotowe Paryż

NESTO zaprasza do Paryża na wycieczki samolotem z głównych lotnisk w Polsce. tel. 22 408 37 37 Biuro podróży NESTO działa w zakresie internetowej sprzedaży imprez turystycznych. Firma powstała w kwietniu 2004 w Mochowie, a od lata 2007 posiada filię w Warszawie, gdzie oddelegowana jest cała obsługa klientów. W ofercie posiadamy transport, obiekty i imprezy w niemal wszystkich krajach: Zależnie od kierunku oferujemy : wczasy, wycieczki, wyprawy, wyjazdy na narty, nurkowanie, surfing, trekking, hotele, apartamenty, obozy, kolonie, zielone szkoły, wypoczynek dla rodzin i singli, sanatoria. Dla firm natomiast przygotowujemy pod zamówienie incentive tours, business travel oraz konferencje. Jesteśmy uznanym agentem kilkudziesięciu touroperatorów dysponujących ofertami w kraju i za granicą. Jeśli szukacie Państwo wypoczynku, przygody, chcecie poznać odległe kraje i ciekawych ludzi, zapraszamy. Oferujemy swoje pełne zaangażowanie. W celu umożliwienia spełnienia każdej Waszej zachcianki ciągle szkolimy się i osobiście poznajemy miejsca jakie proponujemy.

» WyjdzNaRower.pl - wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe organizowane przez użytkowników, możliwość informowania o nich i zapraszania znajomych, jak i szansa na poznanie zupełnie nowe osób podczas wypraw rowerowych. Typowy współczesny rower klasyczny jest jednośladem dwukołowym. Ramy roweru wykonuje się ze stali zwykłych lub stopowych, stopów aluminium lub kompozytów. Układ jezdny roweru to koła (zwykle) szprychowe i ogumienie pneumatyczne. Napęd jest przekazywany przez układ napędowy roweru którym zwykle jest przekładnia łańcuchowa i system zmiany przełożeń (przerzutka zewnętrzna, przerzucającą łańcuch na koła łańcuchowe o różnych ilościach zębów lub wewnętrzna, znajdującą się w piaście). Bywają również modele z napędem przekazywanym wałkiem Cardana. Hamulce: mogą być nożne, działające przy kręceniu pedałami w tył (tzw. torpedo lub hamulce zintegrowane z przerzutką wewnętrzną). Najpopularniejsze są jednak działające na obręcz mechaniczne, lub (rzadziej) hydrauliczne, hamulce ręczne (hamulce szczękowe, hamulce V-Brake). Coraz popularniejsze w rowerach są hamulce tarczowe. Obecnie często (oprócz rowerów szosowych) stosuje się w rowerach amortyzację przedniego, jak i tylnego koła.

» Biuro Podróży Ado

Biuro Podróżybiuro, internetowe, wakacje, kolonie, obozy, narty, snowboard, weekendy, majówka, wakacje, morze, góry, jeziora, wycieczki, wypoczynek, turystyka, pielgrzymka, hotel, bilety, autokar, samolot, sylwester, last minute, first minute, wczasy zagraniczne, wczasy krajowe, podróże, rejs, hit, holiday, sanatorium, zimowisko. Znajdą Państwo u nas ofertę tylko renomowanych i sprawdzonych touroperatorów, którzy gwarantują wysoką jakość wypoczynku. Kompleksowa obsługa turystyczna - bogata oferta wyjazdów, wczasów i wycieczek wakacyjnych, oferta last minute, hotele, wynajem samochodów, ubezpieczenia turystyczne, rejsy, bilety lotnicze, autokarowe i promowe. Nasi konsultanci służą fachowymi radami. Wczasy w Egipcie, czy na Antarktydzie? U nas znajdziesz wszystko. ferujemy wspaniałe wakacje za dobrą cenę. Bogata oferta na podróże, wypoczynek, wycieczki objazdowe, oraz oferty last minute. Tanie bilety lotnicze i bilety autokarowe. Szukasz oferty na wyjazd :)

» Wycieczki rowerowe, turystyka rowerowa

Wycieczka rowerowa odbywająca się w każdą 3-cią sobotę miesiąca. W czasie wycieczki delektujemy się pięknymi krajobrazami Mazowsza i okolic. Comiesięczna wyprawa rowerowa. Pokonujemy wcześniej zaplanowany dystans w odpowiednim dla uczestników tempie. Mamy na celu podziwianie uroków okolicznych rejonów. Podróż, w którą wybieramy się co miesiąc, aby oderwać się od codziennych zajęć i poznać uroki otaczającej nas przyrody. Dystans ten pokonujemy na rowerze. Co miesiąc planujemy inną ciekawą trasę. Aktywna turystyka rowerowa. W każdą 3-cią sobotę miesiąca wybieramy się w trasę, aby przejechać razem kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów. Podczas tych wycieczek podziwiamy nie tylko otaczającą nas naturę, ale również odwiedzamy, różne ciekawe zabytkowe miejsca. Spotkanie rowerzystów owocujące pokonaniem wcześniej zaplanowanej kilkunastu lub kilkudziesięciu kilometrowej trasy. Trasa zawiera przeróżne atrakcje: piękny krajobraz, zabytki, ciekawe miejsca.

» Internetowe Biuro Podróży

Wczasy last minute, wycieczki i wypoczynek, wyjazdy turystyczne, wakacje, imprezy turystyczne na cały świat, rezerwacje miejsc w hotelach w Polsce i na świecie, bilety lotnicze i autokarowe. Sprawdzanie dostępności miejsc, szybka i łatwa rezerwacja. Współpracujemy ze sprawdzonymi biurami podróży i organizatorami imprez turystycznych. Serwis biura podróży: oferta wczasów, wycieczek, hoteli w Polsce i na świecie, bilety lotnicze i autokarowe, turnusy rehabilitacyjne. Portal turystyczny zawiera porady dla turystów, przewodnik po świecie i Polsce, wiadomości i informacje turystyczne. Serwis zawiera narzędzia i serwisy podróżnika: mapy, prognozę pogody, opinie i forum podróżnika, katalog stron internetowych. Przewodnik po państwach na całym świecie, zdjęcia, mapy i prognozę pogody. Opisy biur podróży i organizatorów, rodzaje organizowanych imprez turystycznych. Propozycje dla nowożeńców, singli, podróży poślubnych, opisy krajów i regionów turystycznych. Adres strony: www.travelholiday.pl | www.travel7.pl.

» Biuro Podróży Silesia

Biuro podróży SILESIA oferuje atrakcyjne wczasy zakładowe, wycieczki szkolne, zielone szkoły, kolonie oraz pielgrzymki. Specjalizacja to Włochy, Rzym, Watykan. Oferujemy atrakcyjne ceny i niezapomniane wrażenia. Odwiedź naszą stronę internetową, zadzwoń do nas a nasz przedstawiciel przyjedzie do Ciebie bezpłatnie i zaprezentuje naszą ofertę. Ciekawe oferty, promocje, last minute, first minute, okazje. Przedmiotem działalności jest turystyka, podróże, wypoczynek. Śląsk - Katowice. Biuro podróży SILESIA oferuje atrakcyjne wczasy zakładowe, wycieczki szkolne, zielone szkoły, kolonie oraz pielgrzymki. Specjalizacja to Włochy, Rzym, Watykan. Oferujemy atrakcyjne ceny i niezapomniane wrażenia. Odwiedź naszą stronę internetową, zadzwoń do nas a nasz przedstawiciel przyjedzie do Ciebie bezpłatnie i zaprezentuje naszą ofertę. Ciekawe oferty, promocje, last minute, first minute, okazje. Przedmiotem działalności jest turystyka, podróże, wypoczynek. Śląsk - Katowice.Biuro podróży SILESIA oferuje atrakcyjne wczasy zakładowe, wycieczki szkolne, zielone szkoły, kolonie oraz pielgrzymki. Specjalizacja to Włochy, Rzym, Watykan. Oferujemy atrakcyjne ceny i niezapomniane wrażenia. Odwiedź naszą stronę internetową, zadzwoń do nas a nasz przedstawiciel przyjedzie do Ciebie bezpłatnie i zaprezentuje naszą ofertę. Ciekawe oferty, promocje, last minute, first minute, okazje. Przedmiotem działalności jest turystyka, podróże, wypoczynek

» Odpoczne.pl, - last minute, wycieczki, tanie oferty!

Odpoczne.pl to biuro podróźy oferujące wycieczki zagraniczne, last minute, tanie wczasy, all inclusive, oferty samolotem do Grecji, Turcji, Włoch, Hiszpani, Chorwacji, Egiptu, Bułgarii, Tunezji od Exim Tours, Grecos Holiday, GTI Travel & Charters, Adriatyk, Orka Travel, Otium Travels, Alfa Star, Ecco Holiday, Ecco Travel, Orbis Travel, Best Raisen, Destino Mexico, Easy Tour. Odpoczne.pl to portal turystyczny, który posiada najbogatszą ofertę wczasów, wycieczek i ofert last minute. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, co gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo podczas całego urlopu. Odpoczne.pl to nowoczesny portal turystyczny, który posiada bogatą wycieczek i wczasów za granica oraz w kraju. Oferta biura jest bardzo zróżnicowana, od tańszych wycieczek nie wymagających zasobnego portfela, po podróże o bardziej ekskluzywnym charakterze. W serwisie Odpoczne.pl użytkownik odnajdzie również wiele ciekawych promocji oraz oferty typu last minute. Serwis współpracuje z renomowanymi touroperatorami, oferującymi klientom wypoczynek na najwyższym, światowym poziomie oraz bezpieczeństwo i gwarancję udanych wakacji.

» Polskie Biuro Podróży w Meksyku

Polskie Biuro Podróży w Meksyku Mezomaya Travel posiadamy bardzo bogatą ofertę wycieczek fakultatywnych po Jukatanie i całym Meksyku. Na naszej stronie www.mezoameryka.pl znajdą Państwo sporo przydatnych informacji w mini przewodniku Mexico Laico po tym pięknym kraju. Znajdą na niej Państwo również ofertę nurkowań w morzu Karaibskim oraz cenotach. Oprócz wycieczek fakultatywnych na Jukatanie i Riviera Maya zajmujemy się również organizacją wycieczek objazdowych po Meksyku, pielgrzymek, a także wyjazdów integracyjnych dla firm. Dla zainteresowanych posiadamy w ofercie możliwość wypożyczenia Harleya lub samochodu. Zapraszamy MezoMaya Travel

» Biuro Podróży Proxima Travel

Biuro Podróży Proxima Travel oferuje wyjazdy na wakacje do większości zakątków świata. Oferujemy wyjazdy z większości biur podróży Polskich i Niemieckich. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu ofert turystycznych do takich krajów jak [url]http://www.turystyka-centrum.pl/turcja.html#Turcja[url], Egipt, Tunezja, Grecja. Ale znajdą również Państwo u nas oferty do krajów egzotycznych między innymi na Malediwy, Bali, USA, Kuby, Kenii itp. Zapraszamy do skorzystania z naszej porównywarki ofert znajdującej się na naszym portalu. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo również: - obozy młodzieżowe - kolonie dla dzieci i młodzieży - bilety lotnicze - bilety autokarowe - ubezpieczenia podróżne - wakacje na raty - wycieczki objazdowe - wakacje z Niemiec W sezonie zimowy proponujemy z zapoznaniem oferty na wyjazdy na narty do takich krajów jak Austria, Włochy, Czechy, Słowacja. W naszym portfelu mnóstwo zadowolonych klientów. Prosimy o sprawdzeniu opinii o naszym portalu. Dla naszych stałych klientów proponujemy program dzięki któremu otrzymacie Państwo dodatkowe korzyści. Zapraszamy.

» Holiday Center Biuro Podróży

Szanowni Państwo! NASZĄ PASJĄ SĄ PODRÓŻE Biuro Podróży HOLIDAY CENTER powstało z pasji podróżowania. Już od progu wita Klientów kolonialny wystrój biura, klimat wnętrza podkreślają liczne pamiątki przez lata przywożone z różnych zakątków świata. W powietrzu unosi się zapach kawy, przy znakomitym espresso i ulubionym trunku klienci zapoznają się z imponującą ofertą przedstawioną przez wykwalifikowanych doradców. Doradcy poświęcą Państwu maksymalną ilość czasu, odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące podróży. Oferta biura obejmuje wyjazdy turystyczno - wypoczynkowe, lotnicze i autokarowe do najdalszych i najbardziej egzotycznych zakątków świata. Zadowolenie Klienta jest dla nas wartością nadrzędną. Aby zapewnić naszym Klientom maksimum komfortu, bezpieczeństwa i radości z wypoczynku, HOLIDAY CENTER współpracuje tylko z renomowanymi i sprawdzonymi tour operatorami: ORBIS TRAVEL, ITAKA, TRIADA, ALFA STAR, WEZYR (GRUPA OTI), LOGOS TOUR, OASIS TOURS. JEDYNE TAKIE BIURO W LUBLINIE - przyjdź przekonaj się sam! Lublin ul. Lipowa 14, tel. 81 532-80-59, biuro@holidaycenter.pl

» Biuro turystyczne - ABC Świat Podróży

Biuro turystyczne ABC Świat Podróży to agencja turystyczna wyspecjalizowana w sprzedaży agencyjnej najlepszych i sprawdzonych zagranicznych ofert turystycznych typu last minute i first minute. Nasze biuro podróży posiada ofertę na letnie i zimowe wakacje oraz przeżyją niezapomnianą i tanią podróż! Współpracujemy ze sprawdzonymi i przyjaznymi biurami podróży, takimi jak Orbis, Tui, Scan Holliday,Itaka czy Rainbow Tours. Oferujemy wycieczki typu all inclusive do tak egzotycznych krajów jak Meksyk, Maroko, Tunezja czy Chiny. Osobną ofertę stanowią wycieczki dla osób praktykujących aktywny wypoczynek - narty, wyprawy górskie, nurkowanie w Morzu Śródziemnym itp. Rozwój technologii teleinformatycznych a w szczególności Internetu umożliwił rezerwacje biletów lotniczych z poziomu, który wcześniej był nieosiągalny. Obecnie niemal każde biuro podróży może rezerwować bilety lotnicze za pomocą specjalnie zaprojektowanych aplikacji lub stron internetowych. Wprowadzenie Internetu do oferty biur podróży zaowocowało istotnymi zmianami na rynku turystycznym. Oferta łatwego, i co bardzo istotne w przypadku ofert krótkoterminowych - szybkiego dostępu do rezerwacji wycieczek została tak dobrze odebrana przez klientów agencji turystycznych, że miała bezpośredni wpływ na zmiany strukturalne i sposób rezerwacji ofert przez klientów.Zapraszamy do przeglądania aktualnych ofert naszego biura podróży w Poznaniu!

» Biuro Nieruchomości De Lege Artis

Biuro Nieruchomości De Lege Artis zostało założone przez doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami, w odpowiedzi na wzrastające standardy i wymagania Klientów na rynku nieruchomości. De Lege Artis tworzą ludzie, którzy profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z regułami sztuki prawnej przeprowadzą Państwa transakcję i zabezpieczą Państwa interesy. Pomagamy i doradzamy naszym Klientom, również w sprawach finansowych. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni kredyt, uprości procedurę kredytową, wskażemy sposób, który pozwoli szybko spłacić kredyt, zadbamy o ubezpieczenie Państwa nieruchomości. Biuro Nieruchomości De Lege Artis - Prawo, Finanse, Kredyty, Ubezpieczenia, Fundusze Inwestycyjne, - zapewnimy Państwu kompleksową obsługę formalno – merytoryczną oraz finansową przeprowadzanej transakcji. USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ BIURO NIERUCHOMOŚCI „DE LEGE ARTIS” Umowa pośrednictwa w sprzedaży: 1. CZYNNOŚCI PRZYGOTOWAWCZE DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI: - Sporządzenie projektu umowy pośrednictwa w sprzedaży, - Omówienie warunków umowy pośrednictwa, - Wypełnienie Karty obiektu nieruchomości, załącznika do umowy pośrednictwa, - Oględziny nieruchomości, - Przygotowanie Oferty multimedialnej (z zewnątrz, wewnątrz, oraz otoczenie), - Poinformowanie o dokumentach koniecznych do zawarcia umowy sprzedaży nieruchomości, - Wprowadzenie oferty do systemu komputerowego, na własna stronę internetową, do najpopularniejszych portali internetowych, do prasy lokalnej – branżowej, do współpracujących biur nieruchomości, - Interesantom poszukującym Biura, poczta e-mailowa do internetowych korespondentów, - Prezentacja nieruchomości zainteresowanym Interesantom, - Pośrednictwo w negocjacjach, lub negocjacje w Imieniu Mocodawcy z oferentem warunków sprzedaży nieruchomości, - Organizacja spotkań z Oferentami, wraz z podpisaniem protokołu rokowań, - Umówienie terminów umów (przedwstępnej warunkowej, przedwstępnej, przenoszącej własność w formie aktu notarialnego) 2. CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z PRZEPROWADZENIEM TRANSAKCJI: - Przygotowanie symulacji opłat przy transakcji sprzedaży, dla potencjalnych Interesantów, - Sporządzenie oraz omówienie zapisów oświadczenia rezerwacyjnego - Sporządzenie oraz omówienie zapisów warunkowej przedwstępnej umowy sprzedaży, bądź przedwstępnej umowy sprzedaży, praw do nieruchomości, wedle wzorców notarialnych, - Sprawdzenie stanu Ksiąg Wieczystych (lokalowej, macierzystej, gruntowej), - Odebranie odpisów z ksiąg wieczystych, wypisów i wyrysów z rejestru gruntów, planów zagospodarowania przestrzennego, - Sprawdzanie dostarczonych dokumentów do umowy sprzedaży, - Dostarczenie kompletu dokumentów do Kancelarii Notarialnej, - Pomoc i sugestie w czasie zawierania umowy i czytania aktu notarialnego, - Sporządzenie zbiorczego protokołu zdawczo-odbiorczego przy wydaniu nieruchomości

» Biuro Podróży Margo Travel

Biuro Podróży Margo Travelwww.margotravel.com.pl - profesjonalna obsługa, oferty Last Minute, wczasy, wycieczki, wyjazdy narciarskie, sylwester, expres narty, Wyjazdy integracyjne dla firm, zielone szkoły, wycieczki dla szkół. Wynajem autokarów. Sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych, ubezpieczenia. Możliwość rezerwacji on – line. Serwis wart jest polecenia! Nasze biuro podróży oferujace wczasy w Polsce i zagranicą, wycieczki objazdowe i szkolne, weekendy, dalekie wyprawy, trampingi, kolonie, obozy, zielone szkoły, kursy językowe, noclegi, wypożyczalnie, bilety lotnicze i autokarowe. Praca na świecie. Incentive. Oferty first minute i last minute. Rezerwacja online oraz telefoniczne. Biuro Podróży Margo Travel- profesjonalna obsługa, oferty Last Minute, wczasy, wycieczki, wyjazdy narciarskie, sylwester, expres narty, Wyjazdy integracyjne dla firm, zielone szkoły, wycieczki dla szkół. Wynajem autokarów. Sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych, ubezpieczenia. Możliwość rezerwacji on – line. Serwis wart jest polecenia! Nasze biuro podróży oferujace wczasy w Polsce i zagranicą, wycieczki objazdowe i szkolne, weekendy, dalekie wyprawy, trampingi, kolonie, obozy, zielone szkoły, kursy językowe, noclegi, wypożyczalnie, bilety lotnicze i autokarowe. Praca na świecie. Incentive. Oferty first minute i last minute. Rezerwacja online oraz telefoniczne. Nasze biuro jest koncesjonowanym biurem podróży. Zostało wpisane do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego pod numerem: 290. Spełnia wszelkie wymogi ustawy o turystyce oraz posiada ubezpieczenie OC w Signal Iduna TU SA. Figurujemy również w Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych prowadzonej przez Centrum Informacji Gospodarczej Ministerstwa Gospodarki. Ewidencja jest jawna i znajduje się na stronie internetowej: http://turystyka.crz.mg.gov.pl. Chcąc być niepowtarzalnym biurem, postaraliśmy się o stworzenie odpowiedniej atmosfery sprzyjającej profesjonalnej obsłudze klienta oraz o ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą bogatą ofertę różnorodnych form wypoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z programami naszych ofert wyjazdowych, które pozwolą Państwu poznać najpiękniejsze i cenne pod względem turystycznym zakątki świata. Realizujemy wiele imprez na życzenie naszych klientów, na terenie kraju i za granicą. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji a naszym pragnieniem jest aby Państwo wracali wypoczęci , pełni wrażeń i chętni do kolejnych podróży z nami. Biuro Podróży "Margo Travel" to bogata oferta oraz profesjonalizm. Obsługujemy wszystkich - klientów indywidualnych, szkoły, parafie, zakłady pracy czy klientów biznesowych. Do każdego podchodzimy indywidualnie i staramy się aby nasz klient bez względu na posiadany budżet, stawiane wymagania, zainteresowania był usatysfakcjonowany i zadowolony z naszych usług. Posiadamy stałe grono zadowolonych klientów i troszczymy się by stale dołączali do nich nowi. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi referencjami.

» Adventure B. P. najlepsze wczasy i wycieczki na każdą kieszeń.

Biuro podróży Adventure Krzysztof Białek prowadzi sprzedaż agencyjną imprez najbardziej znanych i cenionych touroperatorów na polskim rynku. W naszej ofercie znajdą coś dla siebie zarówno osoby zainteresowane ofertą katalogową polecaną dla Klientów planujących urlop z wyprzedzeniem, jak i Ci, którzy korzystają z ofert typu last minute tj. wyjazdów w ostatniej chwili. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji i służą swoją wiedzą w zakresie doboru najodpowiedniejszej formy wypoczynku . Urlop z biurem "Adventure" to pełna satysfakcja a także oszczędność czasu i pieniędzy. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz ofert najbardziej znanych biur podróży zebrany w jednym miejscu. Najważniejszą dla nas rekomendacja jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Dlatego też głównym celem firmy jest ciągłe polepszanie standardu obsługi oraz poszerzanie oferty biura. Cel ten realizujemy poprzez odpowiedni dobór i nieustanne poszukiwanie nowych partnerów. Ponadto dzięki możliwości rezerwacji on-line umożliwiamy Państwu wybór oferty bez wychodzenia z domu. W przypadku dokonania rezerwacji przez internet nasi konsultanci skontaktują się z Państwem w celu dopełnienia wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Dzięki nam możecie Państwo zwiedzić cały świat. Oferujemy wyjazdy z dojazdem własnym, autokarowe i samolotowe, wycieczki objazdowe, wypoczynkowe, pielgrzymki, wczasy, kolonie, obozy, zielone szkoły, spływy kajakowe, nurkowanie, rejsy itp.

» MOSURO Bike Team - rowery, wycieczki, turystyka

Oficjalna Strona Mosuro Bike Team - Mareckiej Ekipy Rowerowej - rowery, opisy okolicznych tras rowerowych, ciekawe wycieczki rowerowe, zdjęcia, forum... Zapraszamy Na stronie znajduje się też bogata galeria zdjęć z naszych wypraw rowerowych. Zamieściliśmy też przewodnik po okolicznych terenach, mapki, przewodniki. Coć dla każdego turysty rowerzysty. Wszystkie nasze wycieczki są dokładnie opisane (statystyki - liczba kilometrów, trasa, czas jazdy) i zebrane w łączne statystyki (łączna liczba przejechanych kilometrów, łączna średnia prędkoćś, łączny czas jazdy). Jako grupa rowerzystów startujemy w maratonach mazoviamtb, jeździmy na wspólne wyprawy rowerowe (Bieszczady, Wilno, Karkonosze). Na stronie znajduje się też bogata galeria zdjęć z naszych wypraw rowerowych. Zamieściliśmy też przewodnik po okolicznych terenach, mapki, przewodniki. słowa kluczowe: mosuro, rowery, wycieczki, mtb, turystyka rowerowa, unibike, merida, marki, wycieczki rowerowe

» Najlepsze biuro Turystyczne w Rudzie Śląskiej

Duży wybór ofert last minute na Śląsku. Biuro podróżnik znajduje się w Centrum Handlowym Tesco w Rudzie Śląskiej. Wakacje w Polsce i za granicą. Atrakcyjne kierunki min. Egipt, Tunezja, Turcja, Maroko, Grecja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja. Nasza oferta zawiera również bilety autokarowe, promowe, lotnicze, ubezpieczenia turystyczne, wycieczki objazdowe, wczasy lotnicze, z dojazdem własnym, autokarem. Zawsze najtańsza cena. Tylko sprawdzone oferty. Biuro czynne jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 09:00 – 21:00. U nas znajdziesz ofertę ponad 200 touroperatorów między innymi biura podróży: Itaka, Neckermann, Rainbowtours, Grecos, Sun & Fun, Oasis Tours, Orbis, Scan Holiday, Wezyr, Exim Tours, Alfa Star, Selectours, GTI, Jet Touristic, Ecco Holiday i wiele innych.Największy wybór ofert last minute na Śląsku. Nasze biuro podróży znajduje się w CH Tesco w Rudzie Śląskiej. Wczasy w Polsce i za granicą między innymi Maroko, Egipt, Turcja, Tunezja. W ofercie mamy również bilety promowe, autokarowe, lotnicze, ubezpieczenia turystyczne, wycieczki objazdowe z dojazdem własnym lub autokarem.

» OFERTY LAST MINUTE - BIURO PODRÓŻY ADVENTURE

Biuro podróży ADVENTURE KRZYSZTOF BIAŁEK w Lublinie jest prężnie rozwijająca się agencją turystyczną, która wychodzi naprzeciw wymaganiom klienta i stara się zapewnić każdemu wyjątkowy urlop z masą atrakcji. Posiadamy szeroki wybór ofert turystycznych największych i najbardziej polecanych polskich biur podróży. Z nami spędzicie Państwo niezapomniane wczasy w Egipcie, Tunezji, Turcji, Grecji, Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, na Wyspach Kanaryjskich, Wyspach Zielonego Przylądka oraz w wielu innych ciekawych miejscach. Wczasy samolotem, autokarem oraz z dojazdem własnym. Oferujemy wycieczki objazdowe autokarem i samolotem m.in. do Rzymu, Paryża, Wiednia, Pragi, Wilna, Budapesztu, Berlina, Londynu, Mediolanu, Dubrownika, Aten i Petersburga. Niezapomniane przygody podczasu rejsów po Nilu. Obozy młodzieżowe w kraju i za granicą - rekreacyjne, sportowe, taneczne, konne i inne. Wyjazdy w egzotyczne zakątki świata w atrakcyjnych cenach - Chiny, Indie, Sri Lanka, Malediwy, Tajlandia, Wietnam, Dominikana, Meksyk, Kuba, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kenia, Wenezuela, Brazylia, Peru, Indonezja, Mauritius, Seszele i Tanzania. Nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać najatrakcyjniejsze propozycje wyjazdu oraz sprawnie dokonają wszystkich formalności. Miła i fachowa obsługa, to coś, co nas wyróżnia! Możliwość rezerwacji on-line bez wychodzenia z domu. Wszyscy znajdą to coś dla siebie - od najmłodszych po najstarszych turystów. Posiadamy propozycje wyjazdu dla każdego, bez względu na wiek i zasobność portfela. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

» Biuro Podróży Free Time Travel

Marzy Ci się odpoczynek??? Nie masz czasu na chodzenie po biurach podróży i przeglądanie sterty katalogów??? Zapraszamy do Biura Podróży "Free Time Travel" Free Time Travel to młody i prężny zespół wykwalifikowanych osób, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniej oferty spełniającej Państwa marzenia wakacyjne. Współpracujemy z wieloma renomowanymi Touroperatorami, dzięki czemu prezentowane przez nas wczasy zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Dla wygody naszych klientów na stronie www.freetimetravel.pl znajduje się prosta w obsłudze wyszukiwarka ofert, która pozwoli zawęzić krąg poszukiwania i odnaleźć wymarzone miejsce na zasłużony odpoczynek. Ponadto przygotowaliśmy formularz umożliwiający skontaktowanie się z naszym konsultantem, który jak najszybciej do Państwa oddzwoni i pomoże w wyborze odpowiedniej oferty. Nasi agenci czuwają również przy telefonach oraz obsługują komunikatory internetowe (skype, gadu gadu), aby kontakt z naszymi klientami mógł przebiegać w jak najwygodniejszej formie. Tutaj przy dobrej kawie, w miłym towarzystwie i spokojnej atmosferze dokonają Państwo właściwego wyboru, a po powrocie z wymarzonego wypoczynku będą mogli się Państwo podzielić z nami swoimi wrażeniami. Dla pociech naszych klientów mamy specjalnie wydzielony kącik malucha w którym dziecko przeniesie się do świata zabaw, a Państwo w spokoju będą mogli oddać się w nasze ręce by zaplanować udany rodzinny wypoczynek. Oprócz ofert turystycznych, "Free Time Travel" zajmuje się również wyszukiwaniem i rezerwacją biletów lotniczych, jak i ubezpieczeniami turystycznymi. Mamy nadzieje, iż Agencja Turystyczna "Free Time Travel" pomoże Państwu w realizacji najskrytszych marzeń wakacyjnych, oderwaniu się od szarej rzeczywistości dnia codziennego i za rozsądną cenę umożliwi przeniesienie się w bajeczne zakątki Świata. Serdecznie zapraszamy!!! Biuro Podróży „Free Time Travel” ul. Krowoderska 21/1a 31-141 Kraków tel. (012) 399-44-13, fax. (012) 399-44-35 www.freetimetravel.pl e-mail. biuro@freetimetravel.pl

» Banaczek Active - Biuro Turystyki Aktywnej

Biuro Turystyki Aktywnej, Banaczek Active – to biuro, które ma za zadanie wyselekcjonować z istniejącego już rynku turystycznego, najciekawsze oferty wypoczynku aktywnego sprawdzonych, licencjonowanych organizatorów turystycznych. Jednak przede wszystkim, naszym zadaniem jest stworzyć własny, autorski program obozów i wczasów aktywnych dla każdego. Aktywność rekreacyjna w czasie wolnym od pracy daje szansę na efektywny wypoczynek i przeżycie niezapomnianej przygody. Oferujemy aktywne wczasy i obozy golfowe dla dorosłych oraz kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Wszystkie w/w mają wspólną cechę – promują podejmowanie aktywności rekreacyjnej w czasie wolnym od pracy. Obozy obywają się w środowisku kształtującym postawę u dzieci i młodzieży. U dorosłych natomiast będą poszerzać świadomość potrzeby uczestnictwa w pro zdrowotnej rekreacji ruchowej. Zabawa na skuterach śnieżnych, paintball, quady to naprawdę doskonałe formy oderwania się od dnia codziennego. Aktywność fizyczna odgrywa szczególnie ważną rolę dla dzieci, ma doskonały wpływ na ich rozwój psychofizyczny. Stąd w naszej ofercie szeroka oferta obozów tematycznych dla dzieci i młodzieży.

» Wakacje, podróże , wycieczki - to przed wyjazdem warto wiedzieć.

Wakacyjne-abc to swoisty przewodnik dla osób planujących wyjazd wakacyjny lub wybierających się w podróż zagraniczną. Na stronie odnaleźć można serie przydatnych porad, między innymi na takie tematy jak: jakie biuro podróży wybrać, jakie dokumenty zabrać ze sobą, o czym trzeba pamiętać na lotnisku, jakie są standardy hoteli na świecie, jakie ubezpieczenie turystyczne warto wykupić czy też jakie są prawa pasażera. Dodatkowo znajduje się tam mini słowniczek turystyczny który pomoże wyjaśnić nam niektóre skomplikowane terminy związane z turystyką. Całość uzupełni forum turystyczne gdzie znaleźć można opinie, recenzje oraz komentarze innych osób na tematy związane z wyjazdami urlopowymi, warto również tam wyrazić własne zdanie. Jeśli chcemy by nasze wakacje były takie jakie sobie wymarzyliśmy, to wcześniej warto dokładnie je zaplanować. Pomoże zaoszczędzić nam to wielu problemów i rozczarowań a dodatkowo zapewni niezapomniane wspomnienia z podróży które będziemy wspominać przez długie lata.

» TARGOPOL Biuro Zakwaterowań - tanie noclegi w Poznaniu

TARGOPOL Biuro Zakwaterowania w Poznaniu Biuro nasze istnieje od 1997 roku, zajmuje się zakwaterowaniem gości targowych, pracowników firm, ekip budowlanych, studentów, studentów zaocznych. zapraszamy na stronę: www.poznannoclegi.com link w ofercie posiadamy: - tanie noclegi w Poznaniu - tanie noclegi dla ekip budowlanych - tanie noclegi dla pracowników firm - mieszkania, apartamenty, domy - tanie noclegi dla studentów Naszym klientom oferujemy: - profesjonalną i miłą obsługę - wystawianie faktur VAT - możliwość wynajmu samodzielnych mieszkań - wynajem domów z garażem - rezerwację pokoi w poznańskich hotelach - konkurencyjne ceny - składanie zamówień przez internet Dysponujemy dużą liczbą kwater, mieszkań i domów o różnym standardzie i korzystnej lokalizacji. Pośredniczymy także w wynajmie pokoi hotelowych. Po skontaktowaniu się z nami drogą mailową lub telefoniczną przygotujemy dla Państwa odpowiednie oferty za zdjęciami i opisem. link - tanie noclegi, noclegi dla pracowników firm link - apartamenty, mieszkania link - domy

» Biuro Podróży Perfect Holidays - wakacje, wczasy, last minute

Biuro podróży www.perfect-holidays.pl Perfect Holidays oferuje wczasy w kraju i za granicą, wyloty z Polski i Niemiec, wczasy w Egipcie, Turcji, Tunezji, Hiszpanii, Grecji, Francji, wyprawy egzotyczne Dominikana, Kuba, Sri Lanka. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Posiadamy doświadczoną załogę z branży turystycznej. Nasze ambicje idą w parze z profesjonalizmem i zdrowym rozsądkiem. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje. Posiadamy własny styl pracy, który wyróżnia nas na rynku. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta. Staramy się, aby każda oferta była dostosowana pod danego odbiorcę. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje wycieczek po całym świecie. Do współpracy wyselekcjonowaliśmy najlepsze biura na rynku, tak aby świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Przygotowaliśmy dla was również kilka ciekawych propozycji na spędzenie wakacji poślubnych: 1. propozycje dla tych którzy chcą spędzić ten czas blisko natury, ciszy i spokoju aby mogli cieszyć się tylko sobą. W tych kurortach panuje rodzinna atmosfera, można znaleźć urokliwe plaże na których będziecie tylko WY. 2.propozycje dla tych dla których najlepszą zabawą jest nocne życie, rozrywki, kluby i restauracje. Chcecie spędzić wczasy poślubne właśnie tak? Bawiąc się do białego rana z ukochaną – to są oferty właśnie dla Ciebie. Znajdziecie tutaj również bogate atrakcje sportowe 3.Bywa tak że kobieta romantyczna jest a w mężczyźnie tkwi odrobina szaleństwa. To nie jest powód do konfliktów. Przygotowaliśmy dla Was takie propozycje że będziecie zadowoleni oby dwoje. Odrobina romantyzmu i nutka szaleństwa Bogata oferta turystyczna jest dostępna stronie www.perfect-holidays.pl oraz poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail : katowice@perfect-holidays.pl lub biuro@perfect-holidays.pl

» ZAKOPIEC Ośrodek Wypoczynkowy - Zakopane - wczasy, wycieczki, rehabilitacja, święta, sylwester

Ośrodek Wypoczynkowy „ZAKOPIEC” to nowy i nowocześnie wyposażony pięciokondygnacyjny obiekt przygotowany do przyjęcia około 120 osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy 50 pokoi: 2, 3, 4 oraz 5 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, radio i łazienki z kabinami prysznicowymi, większość posiada balkony i dostęp do Internetu. Dysponujemy wygodnymi pokojami typu studio (rozwiązanie idealne dla rodzin: dwie oddzielne sypialnie, łazienka i przedpokój) oraz pokojami przygotowanymi specjalnie dla osób poruszających się na wózkach. Na parterze budynku znajduje się stołówka (gdzie serwujemy domowej jakości posiłki) oraz oddzielna sala umożliwiająca przeprowadzanie szkoleń, narad, spotkań i wieczorków tanecznych. Bezpośrednio przy budynku znajduje się bezpieczny parking dla naszych Gości. Na każde piętro ośrodka wyjadą Państwo nowoczesną windą. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i zorganizowane grupy i wycieczki. Organizujemy: - wczasy w ramach których oferujemy noclegi z wyżywieniem - wycieczki integracyjne - pobyty świąteczne - pobytu sylwestrowe - wypoczynek z rehabilitacją: noclegi, pełne wyżywienie, zabiegi rehabilitacyjne i bogaty program kulturalno-rozrywkowy - turnusy rehabilitacyjne: pobyty dwutygodniowe ( z możliwością dofinansowania z PFRON) - noclegi, pełne wyżywienie, zabiegi rehabilitacyjne i bogaty program kulturalno-rozrywkowy Wszystkim naszym klientom udzielamy niezbędnej pomocy w organizacji atrakcji dodatkowych: rezerwacja przewodników na wycieczki górskie, zakup biletów na kolejkę linową na Kasprowy Wierch, organizacja bankietów i zabaw tanecznych, organizacja ognisk z kiełbaskami, pieczeniem barana lub prosiaka, zamawianie kapel góralskich, organizacja kuligów lub dorożek z pochodniami, propozycje wyjazdów na Słowację i wiele innych propozycji. Przyjmujemy Gości na TURNUSY REHABILITACYJNE (wpis do rejestru OD/12/0011/08 ważny do 07.07.2011) i jesteśmy równocześnie organizatorem (wpis OR/10/0034/10) tych turnusów. Zapraszamy osoby posiadające dofinansowanie z PFRON lub Unii Europejskiej oraz osoby bez dofinansowań. W ramach turnusu oferujemy 15 zabiegów rehabilitacyjnych: - kinezyterapia grupowa na siłowni - elektroterapia - magnetoterapia - laseroterapia - masaże - krioterapia miejscowa - światłoterapia - inhalacje Program kulturalno-oświatowy: - aerobik - spacery z kijami nordic walking - wycieczka w góry z przewodnikiem tatrzańskim - zwiedzanie Zakopanego z instruktorem kulturalno-oświatowym - malowanie na szkle - wieczór Bingo z nagrodami - karaoke - wieczory filmowe - turniej ping-ponga - ogniska z kiełbaskami - wieczorki taneczne Opłata za wstęp do TPN i zwiedzanych obiektów - we własnym zakresie. Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.

» Biuro podróży Kraków, Mamut Travel, Rejsy po morzu śródziemnym, Kolej transsyberyjska

Mamut Travel - biuro podróży, które w jednym miejscu skupia oferty różnych touroperatorów. Wszystkie oferty cenowe dostępne na naszej stronie są dokładnie takie same jak u organizatorów tych wycieczek. Przy użyciu wyszukiwarki w naszym serwisie, każdy sam może wybrać odpowiadający mu rodzaj wypoczynku, porównać ceny i zapoznać się z opiniami. Każdego dnia nowe oferty last minute, all inclusive, egzotyka jak również wycieczki objazdowe czy rejsy po morzu śródziemnym. Nie wychodząc z domu można dokonać rezerwacji, a w razie pytań lub kłopotów poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub formularz kontaktowy można zapytać specjalistę/sprzedawcę. W serwisie możliwość rezerwacji online hoteli na całym świecie! Poprzez kontakt z naszą placówką można także zarezerwować hotel, bilety na wybrany lot, a także transfer lotnisko-hotel, czy inne atrakcje w dowolnym mieście na świecie. Kolej transsyberyjska także nie stanowi dla nas tajemnic, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem. Doradzimy, wyjaśnimy, zamówimy bilety. Zajmujemy się także pośrednictwem wizowym. Biuro mieści się w Krakowie na ul. Rusznikarskiej (Krowodrza).

» DOMINIKANA - oferty last minute, Dominikana  wycieczki, wczasy

Wymarzone miejsce na wakacje. Wczasy w raju tylko na Dominikanie! Piaszczyste plaże, ładne krajobrazy. Karaiby to idealne miejsce na uprawianie sportów wodnych oraz innych aktywnych zajęciach. Najładniejsze miejscowości Puerto Plata, Punta Cana, Santo Domingo. W ofercie mamy najlepsze hotele All inclusive. Rezerwujemy hotele, miejsca parkingowe, bilety czarterowe. Oferujemy wczasy niemieckich tourorganizatorów, ITS, SLR, FTI, Neckermnann, TUI, 5VF, Tjaereborg. Wyloty ze wszystkich niemieckich lotnisk przez cały rok. Dominikana to mnóstwo atrakcji turystycznych do zwiedzania, wycieczki fakultatywne. Sprzedajemy last minute fisrt minute na Dominikanę. Tani urlop na Dominikanie. Proponujemy luksusowe hotele, egzotyczne oferty. Sprawdź aktualne promocje, do 60% taniej z wylotami z Niemiec. Call center 071 716 40 69. Polecamy również inne wyspy Karaibskie: Kuba, Aruba, Tobago, Wenezuela, Jamajka. Niezapomniane cudowne przeżycia na Karaibach. Super oferty, konkurencyjne ceny, sprawdź nas. Zapraszamy.